Zážitkový workshop

S námi (nejen) o KYTKÁCH

Přijeď se za námi na Sibiř zrelaxovat

Sezónní workshopy

Květinový workshop

Hoď všechny starosti za hlavu a přijeď se za námi na Sibiř zrelaxovat. Čeká tě pohodové odpoledne v příjemném venkovském prostředí ve společnosti barev, vůní a krás přírody.

Na co se můžeš těšit?

 

 

Během naší sezóny vypisujeme několik sezónních workshopů s květinovou tématikou. Cílem workshopů je vás nechat hezký kreativně vyřádit, podívat se pod pokličku květinové farmy, pochutnat si na lokálních a sezónních dobrotách a hlavně si odpoledne hezky užít a načerpat energii a inspiraci do dalších dnů.

Všechny workshopy se konají u nás na České Sibiři v našich provozech. Tedy buď na adrese Miličín 22 nebo Hojšín 3.

Workshopy začínají vždy od 13:30 a jejich konec bývá kolem 17:30. Běžně se ale stává, že se do práce a povídaní tak ponoříme, že poslední zákaznice odjíždějí o dost později.

V rámci workshopů propagujeme princip udržitelnosti ve floristice, maximálně se snažíme pracovat s přírodninami a rozložitelnými materiály. Sdílíme s vámi také nejaktuálnější floristické trendy a neotřelé květinové koncepty.

Pro příjemnou atmosféru a umocnění celého zážitku pro vás vždy připravujeme lahodný brunch s různými dobrotami a levandulovou aromaterapii. 

Vánoční workshop „Advent v pohodě“ je workshop, který nás má všechny naladit na dobu Adventu. Na dobu zastavení a rozjímání, proto je jeho součástí i hodinová lekce relaxační jógy.

Letní workshopy „Léto na plný pecky“ jsou workshopy nejen o tvoření, ale i o komentovaném sběru květin přímo na farmě.

Konkrétní popis k jednotlivým workshopům je uveden u každého z nich přímo v sekci E-shop

 

Moc se na vás těšíme 🙂