Nejčastější otázky

Odpovídáme na to, co vás zajímá

Působíme na adrese Miličín 22. V bývalém objektu státní traktorové stanice. Je to z Miličína směr na Mladou Vožici. Po pravé straně před hasičskou zbojnicí a fotbalovým hřištěm je vjezd do areálu. Pozor! Google navigace po zadání adresy Miličín 22 posílá do jiné vesnice. Tzn. doporučujeme do navigace zadat ATS s.r.o., Miličín 22 nebo použít navigaci mapy.cz.

Provozní hodiny nemáme určeny. Jsme k dispozici dle požadavků a potřeb zákazníků, a to i o víkendu na základě předem domluveného času.

Květiny je možné koupit na základě objednání (e-shop, telefonicky, fcb/instagram zprávy).

Vyzvednutí je možné po předchozí domluvě u nás na farmě (Miličín 22) nebo na některém z výdejních míst. Momentálně jsou k dispozici 4: Tábor – Brunch & Café SEN, Žižkovo náměstí 15, Praha – Restaurace Botič, Nusle, Votice – Koloniál kafé Mezi Hrnky, Kaplířova 83 a Bystřice – Mandalka, Dr. E. Beneše 35.

Dále děláme rozvoz:

Po okolí do 25 km tam a zpět ZDARMA

Do 50 km tam a zpět za 150 Kč

Do 100 km tam a zpět za 250 Kč

Do 200 km tam a zpět za 350 kč.

Ano, doručujeme za poplatek dle počtu ujetých kilometrů maximálně do vzdálenosti 200 km tam a zpět. Vzkaz je možné nechat do kytice zakomponovat za poplatek 50 Kč.

Přehled všech našich produktů je v sekci „Služby“.

Kromě kytic pro všechny příležitosti nabízíme květinové výzdoby na svatby a jiné akce, květiny pro floristy, různé workshopové a teambuildingové akce dle přání zákazníka.

Návštěvy jsou možné dle vypisovaných zážitkových workshopů, v rámci vypisovaných dnů otevřených dveří nebo dle individuální domluvy.

Ano, nabízíme i květiny pro floristy. Nabídka závisí na momentální dostupnosti sezónních květin.

Cena svatby závisí na množství požadovaných komponentů a jejich velikosti. Případně použitých druhů. Více zde.

Standardně používáme nám dostupné květiny, tedy sezónní a lokální v souladu s principem udržitelnosti. Výjimečně, pokud je nevěsty přání zakomponovat do kytice specifický druh, se nebráníme tento pořídit a zakomponovat. Ovšem vždy je pro nás důležité, aby kytice byla ve větší míře vždy v souladu s principem udržitelnosti.